چهارشنبه, 27 دی , 1396 برابر با Wednesday,17 January,2018
نامه اتحاد زندانیان سیاسی ایران به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا

نامه اتحاد زندانیان سیاسی ایران به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا

آقای رئیس جمهور ما پیشاپیش از مواضع شجاعانه شما در حمایت از مردم بپا خواسته ایران سپاسگزاری می‌کنیم و یاد آوری می‌کنیم که مواضع شفاف شما باعث شد بعضی‌ از کشور‌های اروپایی که به طور سنتی چشم بر جنایات رژیم ایران می‌‌بستند اینبار به حمایت از مردم برخیزند .
آقای پرزیدنت
ما زندانیان سابق این رژیم که تجربه قتل عام ۶۷ را از سر گذر انده ایم بخوبی‌ می‌دانیم که این رژیم هر گاه بخواهد جنایتی در حق ملت ایران انجام دهد ابتدا همه درب‌ها را می‌بندد تا کسی‌ از آن جنایت آگاه نشود . آقای ترامپ رژیم ایران در مرحله پایانی عمر منحوس خود که میرود با خیزش مردمی به گور تاریخی‌ سپرده شود دست به ترفند جدیدی زده است .از یک طرف مجازات اعدام را برای شرکت در انتخابات تعیین و ابلاغ کرده و از طرفی‌ دیگر بسیاری از کانال‌های اینترنتی را بسته و بخصوص در تهران سرعت اینترنت را به حداقل رسانده تا تظاهرات مردمی را سرکوب و تظاهر کنندگان را زندانی و اعدام کند . آقای پرزیدنت شما در سومین روز خیزش مردم ایران قول دادید که (اگر رژیم ایران اینترنت را قطع کند ماهواره ارتش امریکا را بر فضای ایران مستقرخواهید کرد.) آقای رئیس جمهور به اعتقاد ما اکنون زمان این کار فرا رسیده است ما بر این عقیده هستیم که اگر انجام این وعده به تعویق بیفتد رژیم به همه اهداف طراحی شده خود می‌رسد و انجام این کار بعد از سرکوبی مردم اساساً بی‌ نتیجه خواهد ماند .
ما قویا معتقد هستیم که مردم قهرمان ایران این آخرین ترفند رژیم را هم با پیروزی پشت سر خواهند گذاشت و کمک ارزشمند شما را هرگز فراموش نخواهند کرد . بااحترام فراوان
اتحاد زندانیان سیاسی ایران
12 دی 1396 / 2 ژانویه 2018
گیرندگان رونوشت :
وزارت خارجه آمریکا
دفتر خانم نیکی‌ هیلی نمایند ه آمریکا در سازمان ملل

چاپ این مطلب
به اشتراک بگذارید