چهارشنبه, 27 دی , 1396 برابر با Wednesday,17 January,2018
چند توصیه مشفقانه به هموطنان مالباخته : محمد حسین توتونچیان

چند توصیه مشفقانه به هموطنان مالباخته : محمد حسین توتونچیان

قبل از هر چیز باید بپذیرید که ریشۀ همۀ نابسامانیها، دزدیها ، قتلها ، اختلاسها و خلاصه همۀ  سوء مدیریتها در خود ولایت فقیه گره خورده و از آن تغذیه و نشأت می‌‌گیرد . و این یعنی‌ همۀ دزدان کوچکی که دارائیهای شما را به یغما برده اند در زیر سایۀ امن دزد بزرگ فعال هستند .پس کار درست نشانه رفتن عمود خیمۀ این دزدان یعنی‌ ولایت فقیه است و لا غیر.

هموطنان مالباخته چندین ماه است که شما به هر دری زدید و به هر دیواری کوبیدید .‌اما نتیجه‌ای نگرفتید بنابراین ،پیشنهاد می‌کنم:

۱- به تمامی‌ مجامع بین المللی از جمله صندوق بین المللی پول ، مجمع جهانی‌ اقتصاد ، کمیتۀ کار سازمان ملل متحد، دبیر خانۀ سازمان همکاری شانگهای , دبیر خانه اوپک, گروه ویژه اقدام مالی و نهاد‌های حقوقی بین المللی شکایت کنید و خواهان مداخله این ارگانها برای احقاق حقوق تان شوید مطمئن باشید نتیجه خواهید گرفت .باید ضمن آبروریزی از رژیم , سارقین اموالتان را مجبور به برگرداندن سپرده هایتان کنید .

۲- رژیم ایران هنوز پول شما را نخورده است ، او فعلا اموال شما را مصادره کرده است . دزدان حاکم از روزی شروع به خوردن پولهای شما می‌کنند که شما دست از تظاهرات کشیده و به خانه‌هایتان برگردید . بنابراین با انرژی مضاعف به اعتراض های خود در حوزه‌های مختلف ادامه دهید .

۳- در تمامی‌ این شکایتها قید کنید که دولت ایران با رهبریت خامنه‌ای علاوه بر همه دزدیها و اختلاس‌های میلیاردی در امانتهای ما خیانت کرده ، اموال ما را به تاراج برده و هیچ ارگان رسمی‌ و شخصیتی در داخل ایران جوابگوی ظلمی که به ما شده است نیست .

۴- تمامی‌ این شکایتها را با امضاء جمعی‌ برای مراجع بین‌المللی ارسال کنید و مستمرا خواهان پی‌ گیری بین المللی باشید .

۵- تمامی‌ شعار‌ها ، پلاکاردها و نوشته‌های تبلیغاتی خود را به‌‌‌ زبان ا‌نگلیسی به نمایش بگذارید .

هموطنان ستمدیده تجربه ثابت کرده است هر مسئله‌ای که توانسته فراتر از رژیم عرصه افشاگری پیدا کند به نتیجه مطلوب رسیده .شاخص‌ترین نمونه را می‌توان از تلاش یک زندانی شجاع از اعماق سیاهچال‌های این رژیم سر مشق قرار داد .خانم مریم اکبری منفرد که در دهه شصت و در قتل‌عام ۶۷ سه برادر و یک خواهر خود را از دست داده علیرغم تهدید مستقیم وزارت اطلاعات از مراجع بین المللی استمداد طلبید و جواب گرفت .

در آخر برای قوت قلب خودتان و نه چیز دیگری با خود عهد ببندید چنانچه در مبارزه پیش رو پیروز شدید خانواده‌هایی را که نا‌ن آور‌شان به خاطر مبارزه با همین ستمگران در زندان هستند فراموش نکنید

چاپ این مطلب
به اشتراک بگذارید